Misafirlerimizden Notlar


10 yıldır biriktirdiğimiz güzel anılar, güzel hatıralar...


Sn. Mehmet Yaşin

Biber Restaurant Bolu’da büyük bir eksikliği gidermiş. Aşçılar diyarında, bu muhteşem yemeklerin tadına bakılacak lokanta sayısı oldukça azdı. Biber restaurant hem şık, hem çok temiz, hem de çok lezzetli. Böylesine güzel bir mekanı yaratanlara çok teşekkür ederim

Sn. Gülsüm Bilgehan

Biber Restaurant’da değerli ev sahiplerimizin nazik konukseverliğinde güzel bir yemek yedik. Özellikle ekmek kadayıfı harikaydı! Başarılar diliyor, yönetişiler ve aşçıbaşlarını kutluyorum.

Sn. Abdulkadir Ateş

Değerli Biber Restaurant sahiplerine ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım. Gerek damak tadı açısından gerekse verilen hizmet bakımından son zamanlarda örneklerine çok az rastlanan bir restaurant. Kaliteli hizmetlerinin başarılı bir biçimde devam etmesini diler, takdirlerimi sunmak isterim.

Sn. Prof. Dr. Atilla Kılıç

Çok özel insanların ve çok özel kişilerin uğrak yeri Biber Restaurant bir büyük açığı kapaması açısından önemli bir hizmet yürütmektedir. Gelmekten keyif aldığım ve her zaman tercih edeceğim yerler açısından bir numaraya koyabileceğim ir mekan. Bu güzel mekanı yaratanlara, işletenlere ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

Sn. Ali Serindağ

Cumhuriyetimizin 84. kuruluş yıldönümünde Atatürkçü Düşünce Derneği ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından Biber Restaurant’ta verilen yemeğe katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Her iki derneğin yöneticilerinin teşekkür ve takdirlerini iletiyorum. Yemek çok güzeldi. Düzenleniş amacı da daha anlamlı idi. Salon da çok güzel düzenlenmiş. Restaurant sahibi Sn. Cahit Çıngı da zevkle düzenlemiş. Cumhuriyet Bayramımız tekrar kutlu olsun.

Sn. Fatih Metin

Malum olunduğu üzere, her ne kadar “biber” denince akla acı gelse de, bu nezih mekanda hizmetin ve yemeklerin güzelliği ile “ Bolu’da biber dendiği zaman bu “ tatlı” mekan aklıma gelecek. Sahibi gibi nezih ve güzel olan bu mekanda yemek zevkini herkesin tatması dileği ile başarılı ve bol kazanarak güzel günlerde buluşmak üzere...(Tüm Bolu için)

Sn. Metin Yılmaz

Biber Restaurant, Bolu’nun gidilebilecek nadir restaurantlarından biri. Nereye gidelim dediğimizde aklımıza zaten üç beş yer geliyor.İlimize burası gibi elegant mekanlar kazandıran Cahit Bey’e teşekkür ediyorum. Potansiyelini ticari hayatta en başarılı şekilde sergilemesi şahsımı da çok memnun etmektedir. Allah en iyi şekilde işini yapanları her zaman ödüllendirmiştir. Başarılarınızın devamı dileğiyle, sevgi saygı ve muhabbetle kalmanızı dilerim.

Sn. Alaaddin Yılmaz

Yaptığı her işte estetiği yakalayan Cahit kardeşimin Biber’de zerafeti yakaladığını görmekten zevk duydum. Allah işlerinii rast getirsin. Bolu bu tür ender iş yerleri için övünmektedir.